Gadżety erotyczne dla par- jakie gadżety wzmocnią orgazm?

Zabawki erotyczne kupujemy jeszcze chętniej. Rozpoczynamy je traktować jako środek na uzupełnienie życia erotycznego, natomiast nie artykuły, jakich nabywania należy się wstydzić. Zabawki erotyczne, chociaż mogłyby się wydawać zupełnie innowacyjnym gadżetem, towarzyszą społeczności od co najmniej 2 tysięcy lat – w grobowcach płynących z czasów chińskiej dynastii Han archeologowie odkryli sztuczne penisy, stworzone z drzewa, brązu oraz kości słoniowej. Zapewne zabawki erotyczne miały sprawiać radość licznym konkubinom cesarza Han Gaozu. Jakie gadżety więc dobrać?

Wspólna zabawa

Pobudzająca osłona na penisa lub pierścień erekcyjny znamiennie wydłużają męski wzwód oraz wspólną grę w łóżku. Także wybrane spośród rodzajów zaopatrzone są w obszywki i wibratory pobudzające pochwę oraz punkt G. To niby gadżet dla panów, jednak spodoba się również ich kobietom! Wspólną radość z seksu podnosi również wibrator dla dwojga. Zrobiony jest tak, by aktywizował punkt G oraz łechtaczkę, natomiast zarazem zwiększał doznania mężczyzny. Wart polecenia jest również zwiększający temperaturę w sypialni komplet BDSM. Zapewnia on wielkie pole do fantazji oraz eksplorowania zachowań swoich i partnera.

Wibrator sterowany smartfonem

To zabawka na miarę ery inteligentnych narzędzi. Z jej pomocą można tworzyć najrozmaitsze fantazje erotyczne, natomiast jeśli mężczyzna będzie musiał wyjechać np. w delegację, ciągle będzie mógł sterować doświadczeniami własnej partnerki na odległość. Takiej ewolucji własnego narzędzia George Taylor na pewno się nie spodziewał!

Kulki waginalne

Dobrą opcją są kulki waginalne, odmiennie określane kulkami gejszy. To jeden spośród najpopularniejszych gadżetów seksualnych. Rezultatem wykorzystywania kulek gejszy jest wsparcie mięśni dna miednicy i uelastycznienie waginy. Dzięki temu kobieta może czerpać znacznie więcej radości ze stosunku. Kulki waginalne można wykorzystywać osobiście, jak również podczas zbliżenia z partnerem. Korzystanie z nich jest niezwykle łatwe. Kulki wkłada się po prostu do pochwy oraz w ów sposób ćwiczy się mięśnie Kegla. Co istotne, kulki gejszy wykorzystywać można w tracie prostych prac.

Gra erotyczna dla dwojga

Erotyczna gra dla dwojga to dobra oferta dla par, jakie pragną uporać się z rutyną podczas gry wstępnej, jednak nie jedynie. Dzięki niej stopniowo zbudujesz napięcie, natomiast seksualne spełnienie przeniesie cię na sam szczyt przyjemności. Gra erotyczna to doskonały gadżet erotyczny dla par, jakie właśnie rozpoczynają przygodę z eksperymentowaniem w łóżku – pobudza kreatywność oraz wspomaga poznać kolejne doświadczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj