Jak wygląda pozycja seksualna 69? 69- kto na górze a kto na dole?

Nazwa 69 odnosi się do ułożenia ciał kochanków. Pozwoli zastosować techniki stosunku oralnego oraz zakłada jednoczesne przytulanie się poprzez partnerów. Mowa tutaj przede wszystkim o fellatio oraz cunnilingus. Pierwszy wyraz odnosi się do całowania penisa, inny do łechtaczki, warg sromowych oraz przestrzeni pochwy. Dopuszczalne jest również, jeżeli partnerzy mają na to chęć, głaskanie okolic odbytu (tzw. annilingus).W tradycyjnej pozycji erotycznej „69” mężczyzna jest na plecach, potem kobieta układa się tak, aby jej organy płciowe znajdowały się dokładnie nad twarzą partnera.

Co to jest pozycja 69?

Nazwa wychodzi od powiązania połączonego z ułożeniem. Jeśli partnerzy obopólnie dotykają się w pozycji 69, ich mięsa wyglądem przywodzą oczywiście owe liczby. Dla jednych to forma na współczesne uzyskanie orgazmu, co chciałoby przeżyć mnóstwo par. Pozostali tymczasem uważają ową metodę pieszczot jako dobrą tylko podczas zabawy wstępnej. Pozycja 69 zapewnia wykonanie zarówno pierwszej, jak również drugiej możliwości. Jej największym plusem w zestawieniu do wielu pozostałych pozycji jest fakt równoczesnego zaangażowania kochanków w sprawianie radości drugiej osobie.

Na czym polega pozycja 69?

Pozycja 69 polega na tymże, iż mężczyzna oraz kobieta są ułożeni w innych kierunkach, jakie zapewniają im wspólne oralne aktywowanie. W wypadku pań największe doświadczenia daje pieszczenie łechtaczki, jednak także warg sromowych i okolic pochwy (cunnilingus), natomiast mężczyznom członka, zwłaszcza wędzidełka (tzn. fellatio, stymulacja głównie przyjmuje typ ssania, lizania, całowania, brania do ust). Jeśli partnerzy okazują chęć, dopuszczalne jest także pieszczenie okolic odbytu (annilingus).

Pozycja 69 – jak wygląda

Pozycja 69 to nic innego jak zaspokajanie ustami oraz językiem genitaliów partnera. Kochankowie pobudzają się równocześnie w tymże samym okresie. Owa jedna spośród miłosnych zabaw może być wstępem do ars amandi oraz skończyć się penetracją. Może być także stosowana jako samodzielny akt, gdy z jakichś względów para nie chce czy nie może zrobić pełnego stosunku.

Pozycja 69 – rodzaje

Pozycja 69 ma parę rodzajów. Najpopularniejszy, tradycyjny polega na tymże, iż mężczyzna jest na plecach, natomiast kobieta jest na nim, na brzuchu, twarzą zwrócona w kierunku jego narządów płciowych. Podczas kiedy kobieta „opiekuje się” członkiem partnera, on zajmuje się dotykaniem jej narządów płciowych. Ową postać stosunku oralnego można odwrócić, wówczas kobieta jest na dole, natomiast mężczyzna na górze. Nie każdej kobiecie będzie natomiast odpowiadało mniejsze pole do obrotu w takim zestawieniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj