Zabawki erotyczne dla kobiet- co możemy znaleźć na rynku?

Zabawki erotyczne to sposób, aby urozmaicić swoje życie seksualne. Zdobywają coraz większą popularność, za którą idzie duży wybór różnorodnych gadżetów. Każda kobieta znajdzie wśród nich coś dla siebie. Całe szczęście kobieca przyjemność przestaje być wstydliwym tematem, a kobiety mają odwagę, żeby próbować nowych rzeczy i dbać o swoją satysfakcję. Zabawki erotyczne są zazwyczaj kojarzone z masturbacją, ale mogą być śmiało używane podczas seksu z partnerem lub partnerką. Wszystko zależy od Ciebie. Jakie gadżety można znaleźć?

Zabawki erotyczne dla kobiet – dildo

Dildo to najczęściej wybierany kobiecy gadżet erotyczny. Jego popularności sięga nawet starożytnych czasów. Jest bardzo prosty. Ma kształt zbliżony do penisa i służy do penetracji, a także masażu. W przeciwieństwie do bardziej skomplikowanych masturbatorów, dildo nie wibruje. Nie jest w żaden sposób elektroniczne, co może być plusem, ponieważ nigdy się nie rozładuje i można go używać zawsze. Może mieć różne rozmiary, kształty i materiały wykonania. Niektóre dildo starają się imitować kształt i fakturę penisa, a inne mają prostszy charakter. 

Zabawki erotyczne dla kobiet – wibrator 

Wibrator, czasem nazywany masażerem, to zabawka erotyczna, która stymuluje seksualnie przede wszystkim dzięki wibracjom. Większość wibratorów ma możliwość regulowania natężenia i mocy wibracji. Są zasilane bateriami albo akumulatorem, który można ładować kablem USB. Ich kształty są bardzo zróżnicowane. Niektóre przypominają dildo, a inne wyglądają kompletnie inaczej i są np. okrągłe. Część wibratorów pieści łechtaczkę, inne punkt G, a niektóre robią wszystko naraz. 

Zabawki erotyczne dla kobiet – kulki gejszy

Kulki gejszy, inaczej kulki miłości albo kulki waginalne, to gadżet erotyczny, które umieszcza się w pochwie. Mają formę połączonych ze sobą kulek, zazwyczaj o średnicy 3-4 cm. Ich korzenie sięgają IV-wiecznej Japonii, gdzie zaczęły być używane przez gejsze. Kulki gejszy mają dwojakie zastosowanie. Po pierwsze, pomagają ćwiczyć mięśnie Kegla, co zwiększa przyjemność z seksu. Po drugie, same z siebie mogą stymulować i zapewniać przyjemność. 

Zabawki erotyczne dla kobiet – inne

Mniej popularne zabawki erotyczne to przykładowo korki analne albo kulki analne. Te gadżety są dedykowane kobietom, które czerpią przyjemność z stymulacji odbytu albo chciałyby spróbować czegoś innego niż pieszczenie pochwy lub łechtaczki. Ciekawym wyborem, który pomoże urozmaicić stosunek seksualny, mogą być klamry na sutki, a także kajdanki lub inne elementy stroju, które podkręcą atmosferę. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj